Strona główna Muzyka Nowości płytowe Zach Williams – Rescue Story

Zach Williams – Rescue Story

0
Źródło: The Christian Beat

Niedawno odbyła się premiera długo wyczekiwanego albumu „Rescue Story” autorstwa wielokrotnie nagradzanego artysty, Zacha Williamsa. Dziesięć piosenek składających się na nowy album wyprodukował Jonathan Smith. Utwory odnoszą się do ostatnich 20 lat życia Williamsa, do sytuacji, w których muzyk nawet nie zdawał sobie sprawy z działań Boga.

NOWOŚCI PŁYTOWE PREZENTUJEMY W SOBOTY O GODZ. 20:00

Choć Williams pisze teksty i gra na gitarze od ponad 20 lat, to właśnie moment oddania życia Jezusowi był dla niego przełomowy. Wiedział, że znalazł swoje powołanie. Teraz patrzy na siebie jako na artystę, pisarza i wykonawcę w kompletnie odmieniony sposób.

– Mam dużo do powiedzenia na temat tego, przez co przeszedłem, nim znalazłem się w tym miejscu – stwierdził.

Przed premierą „Rescue Story” odbyła się także kampania przedsprzedażowa, podczas której fani mieli możliwość pobrać za darmo pięć z dziesięciu piosenek z albumu: „Rescue Story”, „Walk With You”, „Heaven Help Me”, „Slave To Nothing” i „Baptized”. „Heaven Help Me” i „Walk With You” to dwie z piosenek, które Williams stworzył, myśląc o swojej przeszłości.

„Rescue Story” to tytułowa piosenka albumu, która jednocześnie nakreśla jego tematykę. Zdobywa też coraz wyższe miejsca w rankingach, obecnie znajdując się na 7. w zestawieniu AC Indicator i na 10. w AC Monitored i Christian Airplay.

 

„Rescue Story” – lista utworów:

1. „Walk With You”
2. „Less Like Me”
3. „Rescue Story”
4. „Give Him Praise”
5. „Slave To Nothing”
6. „Under My Feet”
7. „There Was Jesus” (duet z Dolly Parton)
8. „Heaven Help Me”
9. „Baptized”
10. „Face To Face”

Kliknij na link i słuchaj radia Mazury