Strona główna Muzyka Inf. muzyczne Zach Williams „Heaven Help Me”

Zach Williams „Heaven Help Me”

0

Na początku tego miesiąca ogłoszono, że Zach Williams 4 października wydaje swój nowy album Rescue Story. Dzień przed dniem ulicznym Zach zadebiutuje nową piosenką „Heaven Help Me” wraz z teledyskiem.

„Rescue Story” i „Walk With You” wraz z debiutanckim singlem (trzy utwory) są dostępne do pobrania w ramach przedpremierowej kampanii albumu, która rozpoczęła się na początku tego miesiąca u wszystkich dostawców muzyki cyfrowej. „Heaven Help Me” i „Walk With You” to tylko kilka piosenek, które wymyślił , gdy wspominał swoje życie .

Zach opowiada: „Tyle razy byłem w niewłaściwych miejscach i dokonywałem złych wyborów, ale to Bóg był tym, który mnie ochraniał, nawet gdy myślałem, że jest daleko. W ciągu ostatnich kilku lat poznałem różnych ludzi, takich jak ja, ludzi, którzy mają do czynienia z uzależnieniami, rakiem, myślami samobójczymi. Każda z historii człowieka jest inna, ale jakże nadzwyczajna. To Ci ludzie są powodem, dla którego piszę, są oni poprostu jak ja. Jestem przeciętnym facetem walczącym tak jak wszyscy inni, a ludzie, którzy przychodzą na nasze koncerty nie mają szansy na podzielenie się własną historią na większą skalę. Czuję, że to dla mnie ogromna szansa na napisanie i udostępnienie ich piosenek.”

TheChristianBeat.org

tłumaczenie: Monika Łobodzińska

Kliknij na link i słuchaj radia Mazury