Strona główna Wiara Bliżej Boga Wszystko możesz zacząć od nowa

Wszystko możesz zacząć od nowa

0

Kto z nas nigdy nie chciał zacząć wszystkiego od nowa? Nacisnąć guzik i zacząć od zera… dostać drugą szansę?

Możesz wierzyć lub nie, ale to jest możliwe! Czytamy o tym w Biblii:

„Tak więc kto jest w Chrystusie, nowym jest stworzeniem. Stare przeminęło – i nastało nowe!” (2 List do Koryntian 5,17)

Tak, dobrze przeczytałeś… to jest możliwe! To jest możliwe dzięki Jezusowi. Wszystko, co stare – żale, błędy, porażki, wszystko, czego wolałbyś nie zrobić czy nie powiedzieć – należy do przeszłości. Możesz zacząć od początku, mieć całkiem świeży start.

Jezus wszystko przygotował i za wszystko zapłacił. Wszystko wymazał. Wejdź w nowe życie z zaufaniem i wiarą! Nie jesteś już tym, kim byłeś… jesteś w trakcie stawania się osobą, jaką Bóg chce byś był!

Jeśli czujesz się bardzo daleko od Boga, nie jest za późno by zaprosić Go do swojego życia. Bóg chce cię błogosławić, pocieszyć i odnowić. On pragnie dotykać twojego serca i zmieniać twoje myśli.

Moc jego miłości do ciebie przenika najgłębsze ciemności. Jego miłość ma moc, by:
– przemieniać twoje życie dzień po dniu,
– osuszyć twoje łzy,
– uleczyć twoje rany.

Bóg pragnie byś zaczął nowe życie. To jest możliwe dzięki mocy Jego miłości. Otwórz dla Niego swoje serce i zacznij wszystko od nowa.

Ciesz się dzisiejszym dniem w Jego wspaniałej obecności!

Czy chcesz patrzeć, jak Bóg przemienia twoje życie?

Dołączysz do tysięcy ludzi, którzy zobaczyli Boga, działającego w ich życiu, gdy czytają darmowe, pełne zachęcenia e-maile „Cuda każdego dnia”. Bóg pragnie przemieniać twoje życie, dzień po dniu! Zapisując się na „Cuda każdego dnia”, co rano dostaniesz przypomnienie, że Bóg pragnie ci błogosławić, wspierać i odpowiadać na twoje modlitwy. Jego łaska dla ciebie jest świeża każdego dnia!

 

Kliknij na link i słuchaj radia