Bóg pragnął, byś istniał i ukształtował cię z miłością. Dlaczego? Na pewno nie po to, by twoje życie było pełne stresu i nieustannego zamartwiania się. A jednak każdego dnia jesteś konfrontowany z bardzo różnymi sytuacjami: prowadzeniem domu, obowiązkami zawodowymi, sprzeczką z przyjacielem, brakiem pieniędzy i wieloma innymi sprawami, które odbierają ci pokój.
Więc jak możesz w pełni korzystać ze swojego dziedzictwa? Jak możesz cieszyć się pokojem, który pragnie dać ci Bóg?

Ufając Mu. Zapominając o sobie w Jego ramionach. Postanawiając wierzyć, że:
– Jego Słowo jest prawdą;
– On cię kocha;
– On troszczy się o ciebie.

Przyjacielu, jakie są jeszcze ukryte miejsca w twoim życiu, do których Bóg nadal nie ma pełnego dostępu? On nie będzie się narzucał. On jest wcieleniem doskonałej miłości. Nigdy nie będzie otwierał drzwi na siłę, ale jeśli Go zaprosisz – wejdzie i w tobie zamieszka, a Jego miłość i Jego pokój jak rzeka popłyną każdego dnia.

Czy chcesz patrzeć, jak Bóg przemienia twoje życie?

Dołączysz do tysięcy ludzi, którzy zobaczyli Boga, działającego w ich życiu, gdy czytają darmowe, pełne zachęcenia e-maile „Cuda każdego dnia”. Bóg pragnie przemieniać twoje życie, dzień po dniu! Zapisując się na „Cuda każdego dnia”, co rano dostaniesz przypomnienie, że Bóg pragnie ci błogosławić, wspierać i odpowiadać na twoje modlitwy. Jego łaska dla ciebie jest świeża każdego dnia!