Strona główna Wiara Bliżej Boga Słuchaj swojego doradcy

Słuchaj swojego doradcy

0

W tym tygodniu będziemy chcieli przyjrzeć się znaczeniu kilku imion Syna Bożego.

Prorok Izajasz w Starym Testamencie zapowiedział przyjście Jezusa już jakieś 700 lat przed Jego narodzinami. Bóg zaś, poprzez usta swojego posłańca, nadał Synowi różne imiona. Każde z tych imion odzwierciedla jakiś aspekt Ojcowskiego serca i jego najlepsze życzenia wobec nas, ludzi, jakie chciałby spełnić poprzez swojego Syna.

„Oto narodziło się Dziecko! Syn został nam dany! Nazwą Go: Cudowny Doradca” (Księga Izajasza 9,5). . Jezus jest twoim doradcą. Cudownym Doradcą.

Poprzez to imię Bóg przypomina nam, że chciałby być z nami podczas podejmowania każdej naszej decyzji i że jest gotowy, by prowadzić nas drogą, którą przygotował. Kiedy nie wiesz, co masz robić, kiedy czujesz się zagubiony, uspokój się, wycisz swoje obawy i posłuchaj swojego Cudownego Doradcy, który cię poprowadzi.

Czy chcesz patrzeć, jak Bóg przemienia twoje życie?

Dołączysz do tysięcy ludzi, którzy zobaczyli Boga, działającego w ich życiu, gdy czytają darmowe, pełne zachęcenia e-maile „Cuda każdego dnia”. Bóg pragnie przemieniać twoje życie, dzień po dniu! Zapisując się na „Cuda każdego dnia”, co rano dostaniesz przypomnienie, że Bóg pragnie ci błogosławić, wspierać i odpowiadać na twoje modlitwy. Jego łaska dla ciebie jest świeża każdego dnia!