Są ludzie, których nigdy nie poznamy. Niektórych dlatego, że z powodu odległości, nasze drogi nigdy się nie skrzyżują, innych, bo są niedostępni. Nawet gdybyś mieszkał w Waszyngtonie (USA) w odległości kilku przecznic od Białego Domu, spotkanie prezydenta Stanów Zjednoczonych mogłoby wcale nie być takie łatwe. Wydaje się, że byłoby całkowicie uzasadnione, gdyby Bóg również był dla nas niedostępny. Czy pełen majestatu, święty Bóg, Stwórca nieba i ziemi, mógłby być w bliskiej relacji ze zwykłym śmiertelnikiem, grzesznikiem?

A jednak… Najgłębszym pragnieniem Bożego serca jest – i zawsze będzie – osobiste poznanie każdej kobiety i każdego mężczyzny. By taka relacja była możliwa, nie wahał się posłać Swojego jedynego Syna, by umarł na krzyżu zamiast nas.
Ty i ja, otrzymaliśmy ogromny przywilej. Możesz poznać Boga, ponieważ:
– On nie jest daleko od ciebie,
– On zbliży się do ciebie, kiedy ty zbliżysz się do Niego,
– On objawił Siebie w Jezusie.

Tak, to Jezus objawia nam Ojca. Jezus powiedział: „Objawiłem Twoje imię ludziom, których mi dałeś ze świata. Byli oni Twoi, dałeś ich Mnie i zachowali Twoje Słowo”. (Ewangelia Jana 17,6) Nie pozbawiaj się tego cennego błogosławieństwa. Możesz poznać Boga, ponieważ On z radością chce być dla ciebie dostępny.

Czy chcesz patrzeć, jak Bóg przemienia twoje życie?

Dołączysz do tysięcy ludzi, którzy zobaczyli Boga, działającego w ich życiu, gdy czytają darmowe, pełne zachęcenia e-maile „Cuda każdego dnia”. Bóg pragnie przemieniać twoje życie, dzień po dniu! Zapisując się na „Cuda każdego dnia”, co rano dostaniesz przypomnienie, że Bóg pragnie ci błogosławić, wspierać i odpowiadać na twoje modlitwy. Jego łaska dla ciebie jest świeża każdego dnia!

 

Kliknij na link i słuchaj radia