Strona główna Muzyka Inf. muzyczne Kirk Franklin wypuszcza nowy singiel „Love Theory”

Kirk Franklin wypuszcza nowy singiel „Love Theory”

0

Dwunastokrotny zdobywca nagrody Grammy, artysta, autor piosenek i producent, Kirk Franklin, wypuścił swój nowy singiel „Love Theory”. Piosenka dostępna jest teraz we wszystkich głównych serwisach muzycznych. W dodatku teledysk „Love Theory” będzie miał premierę na youtube na kanale Kirka Franklina. Dzięki szybkiej melodii z gatunku R&B i klasycznymi tekstami Kirka Franklina słuchacze „Love Theory” poczują się zainspirowani i zachęceni by uderzać na parkiet.

Od ponad 25 lat Kirk Franklin jest pionierem pisząc, produkując i wykonując podnoszącą na duchu muzykę która jest uwielbiana zarówno przez chrześcijańską jak i świecką publiczność. Jego dorobek twórczy zgromadził m.in.12 nagród Grammy, 43 Stellar Awards, 9 NAACP Image Awards, 4 nagrody Billboard Music, 3 nagrody BET oraz nagrodę American Music.

Od zrealizowania swojego ostatniego albumu w 2015 roku, nagrodzonego nagrodą Grammy „Losing my religion”, Franklin jest zajęty koncertowaniem, doskonaleniem talentu poprzez swoją wytwórnie płytową Fo Yo Soul Recordings i współpracą z różnorodną gamą artystów, między innymi Chance the Rapper, Kanye West, Ledisi, Mandisa, Marvin Sapp, Tamela Mann i Tori Kelly. W 2018 roku wyprodukował cały album Kelly „Hiding Place”, za który niedawno otrzymał swoją 23. nominację do nagrody Grammy. Franklin także zapoczątkował w zeszłym roku Exodus Music & Arts Festival we współpracy z Live Nation Urban. Będzie także prowadzącym i główną gwiazdą drugiego corocznego Exodus Fest, który odbędzie się 26 maja 2019 w Irving, TX.

Oprócz wypuszczania „Love Theory” i kończenia swojego nadchodzącego trzynastego studyjnego albumu, Franklin wystąpi na dwudziestym Super Bowl Gospel Celebration, nadawanym na BET 2 lutego 2019 roku oraz będzie zapowiadał trzydzieste czwarte Annual Stellar Gospel Music Awards 29 marca 2019.

Kliknij na link i słuchaj radia