Strona główna O tym mówi się w Giżycku DR KATARZYNA KAROLSKA – URZĘDNIK Z MISJĄ

DR KATARZYNA KAROLSKA – URZĘDNIK Z MISJĄ

0
foto: Katarzyna Karolska / UM Giżycko

Jaki jest dobry urzędnik? To musi być osoba, która lubi kontakt z drugim człowiekiem i do swoich obowiązków podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Taka jest właśnie nasza koleżanka z pracy dr Katarzyna Karolska, która została zgłoszona do plebiscytu Gazety Olsztyńskiej „Urzędnik z misją”.

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA!

Głos na Panią Kasię można oddać wysyłając SMS o treści GO.UZM.6 na nr 72051 (koszt 2,46 z VAT).

Głosowanie trwa do 20 września do godziny 23.59. Zwycięzców poznamy w czasie uroczystej gali 15-lecia Federacji FOSa, która odbędzie się 23 września w olsztyńskim Planetarium.

Dr Katarzyna Karolska – na co dzień jest kobietą pełną energii i pomysłów. Od 6 lat pracuje w giżyckim samorządzie na stanowisku głównego specjalisty w Biurze Promocji i Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Giżycku.

– To, co robię na co dzień, rzeczy które wykonuję z myślą o innych osobach, bardzo mnie motywują do jeszcze lepszej pracy i większego wysiłku – mówi Katarzyna Karolska. Dodaje też: Polityka społeczna i związane z nią zadania oraz oczekiwania mieszkańców dają możliwość samorozwoju i zadowolenia z pełnionej misji  na rzecz drugiego człowieka. Aktywnie uczestniczy w rozwoju miejskich programów na rzecz wsparcia seniorów. Są to m.in. warmińsko-mazurski samorządowy system TELEOPIEKI domowej w Giżycku, czyli „Przycisk Życia”, czy koperta życia. Prowadzi również ogólnopolską KARTĘ DUŻEJ RODZINY. Oprócz seniorów,  działa również w środowisku dzieci, młodzieży, rodzin  – ogólnie mieszkańców Giżycka. Była też wolontariuszem, ale jak podkreśla było to z czystej chęci pomagania.

– Tego się nie wpisuje w kompetencje i zadania pracownika – to jest zapisane w sercu. Albo się to ma, albo nie! – podkreśla z mocą. – Przyglądając się moim dotychczasowym poczynaniom, wygląda na to, że w sercu moim jest zapisana misja, którą realizuję z zadowoleniem. Uważam, że tyle jesteśmy warci, ile sami z siebie dajemy. Najważniejszymi wartościami, którymi się kieruję w życiu to: rodzina, miłość, szacunek, bezinteresowna pomoc. To one na co dzień pomagają mi podejmować kolejne wyzwania, pracować zgodnie z sumieniem oraz mieć z pracy satysfakcję.

/Fragment artykułu Gazety Giżyckiej, wydanie z 29.08.2019/

Więcej informacji o plebiscycie i aktualny ranking głosów: gazetaolsztynska.pl/Urzednik-z-misja

Zapraszamy również na stronę MOJEGIZYCKO.pl, gdzie zamieściliśmy ciekawą fotogalerię z giżycczanką Katarzyną Karolską:) http://mojegizycko.pl/dr-katarzyna-karolska-urzednik-z-misja/

Kliknij na link i słuchaj radia