Strona główna Wiara Bliżej Boga Bóg ma dla ciebie plan!

Bóg ma dla ciebie plan!

0

Bóg ma względem ciebie dobre plany. Nawet jeśli twoje życie wydaje się być chaotyczne, nie zapominaj, że Bóg cię kocha i ma dla ciebie cudowny plan.
Jakie jest nastawienie twojego serca w trudnościach i próbach, przez które przechodzisz? Czy łatwo dajesz się zniechęcić? Bóg nigdy nie powiedział, że nasza droga będzie łatwa, jednakże dał Świętego Ducha, by nas prowadził, pocieszał i towarzyszył nam, a kiedy zajdzie potrzeba, by sprowadził nas na właściwą drogę. Bóg cię kocha. Wytrwaj i nie wyrywaj swojej dłoni z Jego ręki, nawet jeśli sytuacja wydaje się być bardzo ciężka.
Niech poniższe historie będą dla ciebie zachętą i zapewnieniem, że Bóg cię kocha!

Około 2 miesiące temu martwiłem się tym, jak potoczy się dalej moje życie po 22 latach spędzonych w więzieniu. „Cuda każdego dnia” są dla mnie zachętą, by coraz mocniej ufać mojemu Panu i Zbawicielowi. Moją nadzieję pokładam tylko w Bogu i coraz mocniej Go kocham. Chciałbym codziennie otrzymywać „Cuda każdego dnia”. Dziękuję Panu i Zbawicielowi, Jezusowi Chrystusowi za tę służbę”.
George

„Cuda każdego dnia” są dla mnie wielkim błogosławieństwem. Coraz częściej bywam orłem uczącym się latać i patrzącym inaczej na wiele spraw. Mam teraz więcej radości, a moja dusza czuje się znacznie lepiej. Jakby zraszał mnie ożywczy deszcz. (…) w trudnych sytuacjach jestem spokojna; tak naprawdę to Pan działa we mnie!
Noella

Czy chcesz patrzeć, jak Bóg przemienia twoje życie?

Dołączysz do tysięcy ludzi, którzy zobaczyli Boga, działającego w ich życiu, gdy czytają darmowe, pełne zachęcenia e-maile „Cuda każdego dnia”. Bóg pragnie przemieniać twoje życie, dzień po dniu! Zapisując się na „Cuda każdego dnia”, co rano dostaniesz przypomnienie, że Bóg pragnie ci błogosławić, wspierać i odpowiadać na twoje modlitwy. Jego łaska dla ciebie jest świeża każdego dnia!