Strona główna Muzyka Nowości płytowe Big Daddy Weave wydaje album „When The Light Comes”

Big Daddy Weave wydaje album „When The Light Comes”

0

Wyczekiwany przez fanów nowy album zespołu Big Daddy Weave, „When The Light Comes”, jest już prawie w sklepach. Choć oficjalna data premiery to 13 września, kampania przedsprzedażowa już ruszyła. Od razu po złożeniu zamówienia pobrać można dwie piosenki z płyty – „I Know” oraz „Alive”. Drugi z utworów znalazł się w tym tygodniu na szczycie wielu list przebojów.

Big Daddy Weave ma wielkie plany na nadchodzące miesiące. Podczas występów na żywo pokażą wiele nowych piosenek, a także odegrają swoje poprzednie hity i ulubione single fanów. Pierwszy etap ich trasy koncertowej „The Alive Tour” rozpoczął się wiosną, zaś drugi etap będzie trwał aż do 24 listopada 2019.

NOWOŚCI PŁYTOWE PREZENTUJEMY W SOBOTY O GODZ. 20:00

Dodatkowo Mike Weaver i manager zespołu, Jim Scherer, napisali książkę „I Am Redeemed”. Premiera odbędzie się 3 września, jednak książkę można już kupić w przedsprzedaży. Tej jesieni zespół wystąpi także w reality show.

Wszystkie piosenki z nowej płyty opowiadają o głębokiej i osobistej wierze w Jezusa.

I choć śpiewanie o zaufaniu do Boga w trakcie prób to jedno, wszyscy członkowie zespołu – Mike Weaver, Jay Weaver, Jeremy Redmon, Joe Shirk i Brian Beighl – na własnej skórze dowiedzieli się, co oznacza prawdziwe życie w wierze i zaufaniu do Boga, który może wszystko odnowić.

Zespół znany jest ze szczerych utworów, które opowiadają osobiste historie odnajdywania wolności w Jezusie. Fani od dawna podziwiają grupę za uczciwość i otwartość, jak w piosenkach „My Story”, „The Lion and the Lamb” i „Redeemed”. To sprawia, że zespół jest jednym z najbardziej lubianych na chrześcijańskiej scenie muzycznej. Jednak w trakcie pracy nad projektem grupa działała w trudnych okolicznościach, a każdy z członków bardzo potrzebował inspiracji i pocieszenia, które można znaleźć w ich piosenkach.

Album „When the Light Comes” zawiera dwanaście piosenek. Są to świadectwa i pełne radości hymny, od utworu „Alive”, który opowiada o dniach pełnych radości i o niezawodnej wierze, aż po „This Is What We Live For”, mówiącym o różnych życiowych okolicznościach. Wszystko to łączy ogłaszanie, kim jest Bóg i podkreślanie, że to On odpowiada za całe dobro na świecie.

Autor: Herb Longs

Track Listing

 1. Alive
 2. This Is What We Live For
 3. Turn On The Light
 4. I Know
 5. What I’ve Got
 6. The Name Of Jesus
 7. I Want To Tell The World
 8. Pursuit
 9. Your Love Changes Everything
 10. Walking In The Light Of Your Love
 11. All Things New
 12. Fly
Kliknij na link i słuchaj radia Mazury