Strona główna Wiara Bliżej Boga A jeśli twoje marzenie wydaje się szalone?

A jeśli twoje marzenie wydaje się szalone?

0

Czy marzenie, które Bóg położył ci na sercu, w oczach świata wydaje się absurdalne? Poza zasięgiem? Moja rada brzmi: zaufaj Mu i nie panikuj!

W Starym Testamencie Bóg przemówił do człowieka o imieniu Noe, by ten zbudował arkę, ogromną łódź, do której miał wprowadzić po parze zwierząt z każdego rodzaju. Dlaczego? Ziemia miała zostać zalana wodą…

Przeczytaj, w jaki sposób Noe zareagował na tę dziwną prośbę: „Noe postąpił tak, jak mu polecił Bóg – dokładnie i we wszystkim” (Księga Rodzaju 6,22).
Noe wprowadził Boży nakaz w czyn. Być może miał pytania… Biblia nic nam o tym nie mówi. Faktem jest jednak, że postąpił zgodnie z Bożą wolą.

Z uwagi na kontekst tamtych czasów Boża prośba nie miała sensu. Ale Bóg nie jest Bogiem tylko teraźniejszości… On jest również Bogiem wieczności! Jego wizja i perspektywa nie są ograniczone przez czas.

Kiedy Bóg zainspirował mnie wiele lat temu, by założyć stronę internetową TopChrétien, nie było to w tamtym czasie czymś powszechnym czy normalnym (1999). Dzisiaj jednak jest to potężne narzędzie błogosławieństwa, podobnie jak Cuda każdego dnia.

Nie pozwól, by strach cię powstrzymał. Módl się i zrób krok do przodu! Marzenie, jakie Bóg włożył ci do serca, jest może taką „arką”, dzięki której wielu będzie uratowanych. Może będzie środkiem, jakiego Bóg użyje jutro, by ratować dusze!
Przestań się wahać. Pewnie uchwyć Bożą dłoń i zainwestuj w swoje marzenie, by stało się rzeczywistością!

Czy chcesz patrzeć, jak Bóg przemienia twoje życie?

Dołączysz do tysięcy ludzi, którzy zobaczyli Boga, działającego w ich życiu, gdy czytają darmowe, pełne zachęcenia e-maile „Cuda każdego dnia”. Bóg pragnie przemieniać twoje życie, dzień po dniu! Zapisując się na „Cuda każdego dnia”, co rano dostaniesz przypomnienie, że Bóg pragnie ci błogosławić, wspierać i odpowiadać na twoje modlitwy. Jego łaska dla ciebie jest świeża każdego dnia!