Strona główna O tym mówi się w Giżycku 5 PYTAŃ DO BURMISTRZA | ODCINEK 2

5 PYTAŃ DO BURMISTRZA | ODCINEK 2

0

Zapraszamy na drugi odcinek cyklu, w którym Burmistrz Giżycka odpowiada na pytania nadesłane przez mieszkańców.

Internauci pytają, burmistrz odpowiada. Dzięki komunikacji online, każdy może uzyskać odpowiedź na ważne dla niego pytanie, dotyczące Giżycka. Wystarczy napisać maila na skrzynkę pocztową burmistrza: burmistrz@gizycko.pl.W tym tygodniu wśród maili znalazły się pytania dotyczące m.in: uchwały krajobrazowej, remontu w porcie Dalba, umowy dzierżawy terenu nad jez. Popówka Duża, piasku na plaży miejskiej, mieszkań komunalnych, sytuacji giżyckiego szpitala, projektu powstania lunaparku, a także czy w Giżycku powstanie McDonald’s.

O cyklu

Burmistrz Wojciech Karol Iwaszkiewicz w czasie epidemii wprowadził nową formułę komunikacji z giżycczanami. Powstał cykl PIĘĆ PYTAŃ DO BURMISTRZA – na skrzynkę mailową Burmistrza burmistrz@gizycko.pl wszyscy mogą nadsyłać pytania i kwestie związane z miastem, które chcieliby poruszyć z włodarzem.

W każdy wtorek odpowiedzi będą publikowane w formie wideo na mojegizycko.pl, a także na oficjalnym profilu miasta na Facebooku facebook.com/kursnaGIZYCKO. Burmistrz postara się odnieść do każdego nadesłanego zagadnienia.

Autor: Justyna Maciejewska-Kucfir / mojegizycko.pl