Strona główna Muzyka Nowości płytowe ICF Worship – Fearless (Live)

ICF Worship – Fearless (Live)

0

Szwajcarski zespół ICF Worship wydał nową EPkę „Fearless”, nagraną na żywo w Samsung Hall w Zurychu. Wydana w samą porę na konferencję ICF 2019, nowa EPka zawiera pięć piosenek i wersję remiksu.

NOWOŚCI PŁYTOWE PREZENTUJEMY W SOBOTY O GODZ. 20:00

Piosenki odzwierciedlają wzloty i upadki, których doświadczamy w naszym życiu jako naśladowcy Jezusa. „Fearless” i „You’re In Control” są przykładem napięcia w sytuacji z jednej strony patrzenia w przyszłość pełnego wiary i pasji, z drugiej zwątpienia i walki z Bogiem w ciemnej dolinie. Piosenki pochodzą z serca kościoła i zostały nagrane na żywo w Samsung Hall w Zurychu w Szwajcarii. Wielkim finałem Fearless jest remiks holenderskiego artysty REYER „Love You Know”, który sprawia, że od razu chce ci się tańczyć.
„ICF Worship” ma swoje korzenie w kościele ICF w Zurychu, założonym w 1996 roku w największym mieście w Szwajcarii. Zaczynając z pasją docierania do ludzi w całym kraju w nowoczesny sposób, dziś ICF Zurich jest bezwyznaniowym kościołem z ponad 3300 weekendowymi uczestnikami w pięciu różnych lokalizacjach w mieście i jego okolicach. ICF jest także jednym z największych ruchów kościelnych w obszarze niemieckojęzycznym, z ponad 60 kościołami w 12 krajach.

Jednak „ICF Worship” to nie tylko zespół lub grupa muzyków piszących pieśni uwielbieniowe i występujących. Jest silnie związany z lokalnymi kościołami Ruchu ICF i nie tylko. W trakcie całego procesu, „ICF Worship” ma na celu pisanie piosenek, które nie tylko łączą się z chodzącymi do kościoła, ale także przemawiają do kogoś, kto jest nowy w ewangelii lub w kościele.

01. Fearless
02. Love You Now
03. God of Life
04. You Hold the Victory
05. You’re In Control
06. Love You Now

Tłumaczenie: Małgorzata Szpakowska
http://tlumaczeniams.pl/